Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek 21.06.2024 r. odbyło się oficjalne pożegnanie absolwentów kończących edukację w naszym ośrodku.Tego dnia uczniowie wraz z rodzicami przybyli by podczas uroczystej akademii zakończyć jeden zetapów w swoim życiu. Etapów choć może długich ale pięknych, inspirujących, a co najważniejsze pełnych nie tylko wiadomości, ale mądrości życiowej, którą z  pewnością  wykorzystają w nadchodzących latach. Zegnali ich nie tylko koledzy, ale również nauczyciele i pracownicy bo to właśnie wszyscy wspólnie tworzymy tę wspaniałą wspólnotę jaką jest szkoła.

Po zaprezentowaniu programu artystycznegoi podziękowaniach uczniowieotrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. I choć wiemy, że koniec jest początkiem czegoś nowego to wzruszenie i łzy nie tylko absolwentów ale i rodziców towarzyszyły  im przez niemal całą uroczystość.

Tę piękną akademię zakończyło uroczyste podziękowanie pani Renacie Dz., która przez wiele lat pełniła funkcję wicedyrektora ośrodka.  Nie tylko uczniowie, ale i rodzice byli wdzięczni za trud pracy, poświecenie i serce, które okazywała wszystkim będąc na tym stanowisku.

K.Z.S, A.G., B.K.-N., Z.G., M.M.-W., A.Sz.

21 czerwca 2024