Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe - sezonowe / czynne -  lipiec, sierpień/

Szkolne Schronisko Młodzieżowe zapewnia atrakcyjną i tanią bazę noclegową. Poprzez swoją działalność promujemy wśród dzieci i młodzieży aktywne formy wypoczynku oraz upowszechniamy krajoznawstwo i turystykę.  Oferujemy  pokoje 3 i 4 osobowe. Znajduje się tutaj również parking, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

tel. kom. 698134508

18 3330029  od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00

Informacja o dostępności architektoniczna

1. Główne wejście do budynku ośrodka jest usytuowane przy drodze gminnej /przeciwpożarowej/ i jest ono ogólnodostępne.

2. Budynek ośrodka jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada dwa podjazdy zewnętrzne dla wózków inwalidzkich.

3. Budynek składa się z przyziemia, parteru i piętra. Wewnątrz budynku znajduje się winda z pięcioma przystankami.

4. W budynku znajdują się toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

5. Przy budynku ośrodka znajduje się parking, w tym zatoka na dwa miejsca umożliwiające zatrzymanie samochodu dla osób przywożących uczniów do szkoły.