Wycieczka do gospodarstwa klasy I i II SPDP

Wycieczka do gospodarstwa klasy I i II SPDP

18 czerwca br. uczniowie klas I i II SPDP wybrali się wraz z opiekunami do gospodarstwa w Dobrej. Celem wycieczki było -poznanie upraw znajdujących się w ogrodzie, omówienie zasad sadzenia i zbioru warzyw i owoców, poznanie narzędzi znajdujących się gospodarstwie, -zabawy integracyjne uczniów z rodzicami, -integracja ze środowiskiem lokalnym i utrwalenie zasad bezpieczeństwa w czasie wolnym i podczas prac w ogrodzie. Dzięki uprzejmości Gospodarzy uczniowie mogli zobaczyć maszyny rolnicze- traktor, różnego rodzaju narzędzia, przydomowy warsztat pracy. Wszyscy bardzo dobrze i owocnie spędzili ten czas, czego zwieńczeniembył grill i pyszne smakołyki.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za ten wspaniały czas oraz rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu wycieczki.

DGi, DGol

18 czerwca 2024