Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

14 czerwca 2024r. zorganizowano spotkanie integracyjne uczniów naszego Ośrodka ze starszymi grupami Przedszkola nr 1 w Dobrej i uczniami klas I-III Szkoły Podstawowej z Dobrej. Wydarzenie było niezwykłą przygodą dla Gości, gdyż uczniowie wraz z nauczycielami zaprezentowali przedstawienie „Smerfy”. To była prawdziwa wioska Smerfów na czele z Gargamelem, Hogatą, Klakierem, Papą Smerfem, Smerfetką którym towarzyszyły smerfy, myszki, mały słoń i duży motyl. Piękna dekoracja, wspaniałe stroje, ciekawe wątki, muzyka i scenografia przeniosły Gości w cudowny bajkowy świat, w którym każdy mógł się przez chwilę zatracić. Panowała radosna i przemiła atmosfera. Największą nagrodą był uśmiech na twarzy zarówno dzieci jaki i ich opiekunów. Ta aura udzieliła się również aktorom, którzy pięknie przedstawiali swoje role. Tego rodzaju spotkania są bardzo dobrą promocją Ośrodka w naszym regionie. Dla wszystkich zaangażowanych uczniów i nauczycieli ogromne PODZIĘKOWANIE!

DL, AŚ, BW, DGI, TB, BKN

14 czerwca 2024