Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

„Cudownych rodziców mam
Odkryli mi każdą z dróg po której szłam
Mam cudownych rodziców bo
Przyjaciółmi moimi są (…)”.

Urszula Sipińska

29 maja 2024r. w naszym Ośrodku odbyło się wyjątkowe wydarzenie- Dzień Mamy i Taty. Dla wszystkich mam i ojców odbyła się uroczysta akademia. Były piękne tańce, wiersze, życzenia i przedstawienie pt. „Smerfy”. Każdy uczeń i uczennica był pięknie przebrany, miał swoją rolę. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do prezentowania swoich możliwości tanecznych, recytatorskich, aktorskich i wokalnych. W ten sposób mogli podziękować swoim rodzicom za miłość, cierpliwość i trud wychowania. Dopełnieniem tych podziękowań był skromny poczęstunek oraz upominki wykonane przez naszych uczniów wraz z wychowawcami. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.  Za ogromne zaangażowanie i spektakularne wydarzenie należą się podziękowania dla nauczycieli, którzy włożyli ogromny wysiłek w przygotowanie do tego wyjątkowego dnia.

GŁ, MG, KS2, BKN, DN, AB, IZ, DG, MR, AHC, DGi
zdęcia WDZ