W dniu 5 lutego 2024 podczas zabawy karnawałowej odbyły się krótkie walentynki.
Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Przez dwa tygodnie stycznia uczniowie przygotowywali kartki walentynkowe, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Do czerwonej skrzynki walentynkowej wpłynęło mnóstwo przeróżnych kartek pełnych serduszek, życzeń, buziaczków i wyznań :), dzięki którym ukryte myśli i uczucia mogły wreszcie ujrzeć światło dzienne i sprawić wielu osobom radość. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odpowiednio posegregowali pocztę a podczas zabawy przekazali kartki dla uczniów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pozostałych pracowników. Była też specjalna walentynkowa play lista. Samorząd uczniowski zadedykował utwór o miłości dla każdej klasy i nauczycieli, który wybrzmiewał podczas roznoszenia poczty walentynkowej.
Były też drobne upominki dla uczniów, którzy otrzymali najwięcej kartek walentynkowych. Najmilsza dziewczyna zebrała 32 kartki a najmilszy chłopak 11.
Nie zabrakło sesji fotograficznych z czerwonym sercem i miłosnymi wyznaniami. Członkowie koła fotograficznego wykonywali wszystkim chętnym pamiątkowe zdjęcia walentynkowe. Było wiele radości i uśmiechu :)

organizatorzy: Samorząd uczniowski z opiekunem

5 lutego 2024