Dzień Babci i Dziadka

Powiększ
Dzień Babci i Dziadka

Dnia 19 stycznia 2024 r. odbyła się w naszym ośrodku miła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni seniorzy licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla zacnych gości młodzi artyści przygotowali bogaty program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Było przedstawienie słowno-muzyczne „Jasełka”, kolędy góralskie, wiersze i piosenki pełne miłości dla babci i dziadka, tańce oraz gra na instrumentach perkusyjnych. 
Na koniec części artystycznej wszyscy uczniowie głośno zaśpiewali 100 lat i wręczyli swoim babciom i dziadkom upominki – kolorowe serca.
Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym różnymi słodkościami w tym domowym ciastem przygotowanym przez uczniów szkoły branżowej wraz z nauczycieli praktycznej nauki zawodu.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Wnuczęta były zadowolone, że mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Organizatorzy: Samorząd uczniowski z opiekunem, DGi, BW, DL, IZ, AB, TB
pomoc: AŚ, AG, MMW, KS2, DN, KP, LK

19 stycznia 2024