Pożegnanie absolwentów ZSZ

Pożegnanie absolwentów ZSZ

"Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz,
Coś kończy się żeby coś mogło trwać."

Tymi słowami absolwenci rozpoczęli uroczystość, która miała miejsce w naszej szkole 23 czerwca 2016 r. W bieżącym roku mury naszej szkoły opuściło pięciu uczniów zasadniczej szkoły zawodowej: Agata M., Rafał P., Renata M., Karolina K. i Iwona S.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której uczniowie wierszem i piosenką wyrażali podziękowanie dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców, którzy także uczestniczyli w tej uroczystości.  Na zakończenie uczniowie przygotowali krótką scenkę kabaretową pt.: "Jeden dzień z życia mojej klasy", która wprowadziła nas wszystkich w pogodny nastrój. Uczniowie klas młodszych także przygotowali niespodziankę dla absolwentów, wręczając im pamiątkowe upominki.  Na zakończenie Pani Dyrektor pogratulowała absolwentom, wręczyła nagrody książkowe dla wyróżnionych uczniów oraz życzyła pomyślności w dorosłym życiu.

23 czerwca 2016