„Kopciuszek” w Gminnym Przedszkolu w Dobrej

„Kopciuszek” w Gminnym Przedszkolu w Dobrej
„A teatr jest właśnie po to by wszystko było inne niż dotąd …”

13 czerwca 2016 roku gościliśmy w Gminnym Przedszkolu w Dobrej. Na podsumowanie swojej działalności w roku szkolnym 2015/2016 „Arcyduszki” zaprezentowały dwa spektakle teatralne. Pierwszy dla uczniów klas I-III SP w Dobrej, drugi dla przedszkolaków.

Nasi uczniowie przedstawili adaptacje baśni pt.: „Kopciuszek”, opartą na znakomitej twórczości dla dzieci Charlesa Perraulta.

Piękne kostiumy, urokliwa gra aktorska, roztańczone i rozśpiewane przedstawienia…” to recenzje jaki otrzymaliśmy.

Najmłodsi widzowie są wspaniali, bo jeśli się im nie podoba to ziewają i głośno się nudzą. Natomiast jeśli pozwolą się porwać do krainy wyobraźni, to wszystko jest inne niż dotąd, a każda dziewczynka chce być Kopciuszkiem na balu.

13 czerwca 2016